Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Spawacz
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
spawanie różnych elementów konstrukcyjnych, kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe mile widziane, mile widziany kierunek spawalniczy, mile widziany 1 rok doświadczenia zawodowego, samodzielność w działaniu

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie