Rurarz - Spawacz

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.
Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest kolejna doświadczona osoba na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska
  • gięcie, docinanie, pasowanie, szczepianie, spawanie
  • obsługa elektronarzędzi
  • prace przy montażu relingów i okuć jachtowych - prace wykończeniowe
Wymagania
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • obsługa elektronarzędzi i urządzeń do obróbki rur w postaci walcarki, giętarki, frezarki
  • uprawnienia spawalnicze metodą 141 do stali 316
  • zaangażowanie i chęci do pracy
Twoim dodatkowym atutem będzie
  • uprawnienia na suwnicę z poziomu 0
Oferujemy
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w systemie 1-zmianowym, możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • premię za polecenie pracownika (500-1000 zł)