Spawacz TIG/MIG

Firma Banco założona w 1993 roku, jest jednym z wiodących, światowych producentów oraz dostawców kompleksowego wyposażenia wnętrz okrętowych na wszelkiego rodzaju jednostki pływające.Cechy którymi charakteryzuje się nasza firma jak, innowacyjność, ciągły rozwój, nowoczesny park maszynowy wraz z inwestycjami w nowe technologie oraz infrastrukturęw połączeniu z doskonałą jakością zapewniają namciągłość w portfelu zamówień od naszych stałych kontrahentów którymi są największe światowe stocznie oraz armatorzy.www.banco.pl

Gwarantujemy stałą, stabilną i ciekawą pracę w prywatnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynkach światowych.

BANCO jest od ponad 30 lat prężnie działającym producentem wnętrz wszelkiej maści jednostek pływających i offshore, z ugruntowaną pozycją na rynku Światowym.

Miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)
Opis stanowiska:
  • Spawanie elementów metalowych metodą TIG/MIG, praca na hali.
  • Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z technicznym.
  • Organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze.
  • Znajomość procesu spawania i obróbki metali.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki zdrowotnej.
  • Dofinansowanie do MultiSport, pakiet socjalny.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca przy interesujących projektach.
  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.