Centrum Obsługi Przedsiębiorców

przedsiębiorcyW Gdyni otwarto Centrum Obsługi Przedsiębiorców. Jest to odpowiedź rządu na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują stałego wsparcia, choćby w zakresie pomocy przy organizowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowań. To również bardzo ważne, by przedsiębiorcy otrzymywali na bieżąco porady prawne, które pozwolą usprawnić pracę przedsiębiorstwa.

Pionierska usługa na Pomorzu

Centrum Obsługi Przedsiębiorców jest pierwszym tego typu ośrodkiem na Pomorzu. Jak na razie instytucja cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że coraz więcej osób, zachęconych nadchodzącymi zmianami w podatkach, ma ochotę rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Tego typu inicjatywy zawsze są sporym wyzwaniem dla osób, które je podejmują, dlatego też warto zauważyć, że wszelkie centra pomocy powinny powstawać również w innych miejscach, gdzie pojawiają się młodzi przedsiębiorcy.

Instrument w rękach specjalistów

Centrum jest również miejscem spotkania, wymiany doświadczeń oraz obszarem, na którym mogą spotkać się potencjalni współpracownicy. Między innymi tą wartość dostrzegają osoby, które korzystają z usług centrum. Kontakty są zdecydowanie bezcenną walutą, a dodatkowa możliwość uzyskania porady staje się wówczas dopełnieniem działań.

Oznaczone

7 thoughts on “Centrum Obsługi Przedsiębiorców

  1. Powinno być więcej takich projektów

    1. Zdecydowanie 🙂

  2. Świetna inicjatywa.

    1. Tak, zdecydowanie 🙂

  3. Dobrze, że ktoś wychodzi w ogóle z takimi inicjatywami.

  4. Dobrze, że jest takie centrum wsparcia.

    1. Tak, pomoc się przydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *