Pomoc kuchenna / Pomoc cukiernika

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu cukierników i kucharzy w przygotowywaniu produktów.
  • Pomoc w obróbce składników, przygotowywaniu ciast, wypieków oraz innych produktów cukierniczych.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o czystość w kuchni.
  • Dbałość o przestrzeganie standardów higienicznych i bezpieczeństwa.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w kuchni jako kucharz lub pomoc kuchenna.
  • Zaradność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja z zespołem.
  • Otwartość na naukę i chęć rozwoju zawodowego.
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 5000– 7000 zł brutto, w zależności od doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Wolne weekendy.
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie – Ty decydujesz.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiety medyczne dla pracowników.
  • Zniżka pracownicza 25% na nasze produkty.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w kuchni i szukasz stabilnego zatrudnienia w przyjaznym środowisku, wyślij swoje CV.