Strategia rozwoju gospodarczego miejscowości Gniew

strategie rozwoju gospodarczego miejscowości GniewWojewództwo pomorskie powoli staje się miejscem wyjątkowo przyjaznym zarówno przedsiębiorcom, jak i inwestorom. Nowo powstałe miejsca pracy, jak i centra doradcze dla młodych przedsiębiorców, pozwalają na dobre rokowania tej części naszego kraju.

Strategia rozwoju gminy Gniew

Jeśli chodzi o mocne i słabe strony gminy, nie sposób nie zauważyć, że największy postęp jest realizowany w sektorze prywatnym, natomiast sektor średnich przedsiębiorstw, wciąż wydaje się być niezbyt dobrze rozwinięty. To może nieco odstraszać inwestorów, jednak z drugiej strony przyciągnąć tych, którzy upatrują sukcesu swojej firmy w działalności właśnie dla osób prywatnych lub współpracy z mikro przedsiębiorstwami.

Zmiany w gminie do 2020 roku

Jednym z punktów strategii rozwoju gospodarczego gminy Gniew, jest budowa elektrowni. To byłby prawdziwy kamień milowy dla lokalnej gospodarki. Nie da się ukryć, że przyniosłoby to liczne korzyści nie tylko ze względu na niższą cenę energii, ale również dla mieszkańców, którzy z pewnością chętnie skorzystają z nieco niższych rachunków za prąd.
Poza tym plany do końca 2020 roku zakładają również rozwój infrastruktury. To jeden z elementów, który ma skutecznie przyciągnąć inwestorów. Zapewne tak właśnie będzie, ponieważ jest to jeden z aspektów decydujących o tym, czy dany rejon jest atrakcyjny dla danego inwestora.

Oznaczone ,

11 thoughts on “Strategia rozwoju gospodarczego miejscowości Gniew

 1. Rozwój małych i średnich przedsiębiorstw jest bardzo ważny

 2. W małe miejscowości warto inwestować, niejednokrotnie drzemie w nich wielki potencjał.

  1. Z pewnością.

  2. Oczywiście, że tak

 3. Rozwojową branżą jest branża IT

  1. Zdecydowanie 🙂

  2. O tak, warto kształcić się w tym kierunku.

   1. Oczywiście, specjaliści IT zawsze będą potrzebni.

  3. I można dużo zarobić.

 4. Dobrze, że miasto się rozwija.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *