Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0747
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu bezrobotnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

czynności opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne przy dzieciach w wieku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne Wymagania inne: - wykształcenie wyższe, kierunek specjalizacja - pedagogika lub średnie i ukończony...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-09-13

Opieka nad dziećmi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • 2024-09-01

Pomoc w opiece nad dziećmi w zakresie czystości i higieny, opieka nad dziećmi m.in. odprowadzenie na autobus, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, prace porządkowe w budynku, pomoc przy wydawaniu posiłków. Wymagania inne:

  • Czarna Dąbrówka