Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Opiekunka dziecięca

czynności opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne przy dzieciach w wieku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne Wymagania inne: - wykształcenie wyższe, kierunek specjalizacja - pedagogika lub średnie i ukończony...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-09-13

Opiekunka dziecięca

Pomoc w opiece nad dziećmi w zakresie czystości i higieny, opieka nad dziećmi m.in. odprowadzenie na autobus, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, prace porządkowe w budynku, pomoc przy wydawaniu posiłków. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Czarna Dąbrówka
  • 2024-09-01

Opiekunka dziecięca

Opieka nad dziećmi do lat 3, dbanie o czystość w żłobku Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy
  • 2024-09-01