Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Miejsce pracy: Bytów
Numer: StPr/24/0696
OBOWIĄZKI:
czynności opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne przy dzieciach w wieku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe, kierunek specjalizacja - pedagogika lub średnie i ukończony kurs opiekunki dziecięcej - praca w gidzinach między 6.30 a 16.30 wedlug grafiku

Miejsce pracy:

Bytów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie