Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Borzechowo
Numer: StPr/24/0907
OBOWIĄZKI:
- prace administracyjne,- prawo zamówień publicznych, przetargi, zamówienia,- rozliczanie inwestycji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra staż dla osób zamieszkująch na wsi

Miejsce pracy:

Borzechowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim