Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/8599
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP1.Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym GUP/CPSiS. 2.Zapoznanie się z ustawą z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. 3.Zapoznanie się z procedurami w Dziale Marketingu i Współpracy z Pracodawcami/CPSiS. 4.Zapoznanie się z komputerowym programem Traffit. 5.Wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych pod nadzorem. 6.Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów CPSiS. 7.Pozyskiwanie, przyjmowanie i wprowadzanie ofert pracy do komputerowej bazy ofert pracy. 8.Dbanie o aktualizację ofert pracy będących w dyspozycji CPSiS. 9.Dbanie o pozytywny wizerunek GUP/CPSiS poprzez kompleksową obsługę klientów. 10.Czynny udział w wydarzeniach skierowanych do seniorów w CPSiS/GUP oraz poza siedzibą. 11.Informowanie o usługach Centrum. 12.Kolportaż materiałów promocyjnych: ulotek, plakatów na terenie M. Gdańsk.Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy