Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0703
OBOWIĄZKI:
obsługa biura, przygotowywanie dokumentów przetargowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziana praca na podobnym stanowisku min. 1 rok

Miejsce pracy:

Kwidzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP1.Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym GUP/CPSiS. 2.Zapoznanie się z ustawą z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. 3.Zapoznanie się z procedurami w Dziale Marketingu i...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Pracownik biurowy

Tworzenie pism urzędowych, bieżące prace biurowe i administracyjne, koordynacja systemu skarbonek, kontakt i koordynacja pracy z urzędami, samorządami oraz przedsiębiorstwami. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Pomieczyno
  • wczoraj

Pracownik biurowy

obsługa meilowa i telefoniczna klientów,rozliczanie i weryfikacja zwrotów konsumenckich oraz reklamacji,monitorowanie i kobtrola polityki cenowej oraz konkurencynosci ofert sprzedazy produktów,uczesniczenie w wewnetrznych projektach wdrażania i...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Słupsk
  • 2024-09-17