Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/7373
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Pomoc przy:wprowadzaniu danych do systemu komputerowego Si Syriusz, sporządzaniu pism, zapoznanie się z dokumentacją niezbędną przy zawieraniu umów, adresowaniu i wysyłaniu korespondencji, uzupełnianiu rejestrów, obsłudze i udzielaniu informacji klientom urzędu, umawianiu spotkań, zakładaniu teczek, współpraca z innymi działami urzędu, archiwizowaniu dokumentów. Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy