Kierowca ciągnika siodłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Siemianice
Numer: StPr/24/1975
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu ciężarowego

zgodnie ze atnowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

  • Warszawa
  • dzisiaj

Kierowca-magazynier

Rozwożenie towaru od punktu A do B, pomoc na magazynie, dbanie o stanowisko pracy, załadunek auta Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Kwalifikacje pożądane:- kurs na przewóz rzeczy,-...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-09-17

Kierowca samochodu dostawczego

załadunek i rozładunek oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Górki (pow. kościerski, gm. Karsin), Górki
  • 2024-09-16