Kierowca-magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierowca-magazynier
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1334
OBOWIĄZKI:
Rozwożenie towaru od punktu A do B, pomoc na magazynie, dbanie o stanowisko pracy, załadunek auta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Kwalifikacje pożądane:- kurs na przewóz rzeczy,- karta kierowcy,- mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca

Opis stanowiska: wykonywanie czynności kierowcy w Dziale Portowym Nasze wymagania: uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B+C posiadanie aktualnej cyfrowej karty kierowcy stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu mile widziane uprawnienia...

  • CTL Północ

  • Gdynia
  • dzisiaj

Kierowca ciągnika siodłowego

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Siemianice
  • wczoraj

Kierowca samochodu dostawczego

załadunek i rozładunek oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Górki (pow. kościerski, gm. Karsin), Górki
  • wczoraj