Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Handlowiec
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0770
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu bezrobotnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Podobne ogłoszenia:

Technik handlowiec (dział obróbki skrawaniem)

- przygotowywanie zleceń produkcyjnych,- współpraca z podwykonawcami i dostawcami,- poszukiwanie kooperantów,- wysyłanie zapytań do kooperantów oraz przygotowywanie zamówień,- monitorowanie terminów dostaw,- kontrola realizowanych zleceń...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-09-09

  • 2024-08-24