Technik handlowiec (dział obróbki skrawaniem)

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0905
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie zleceń produkcyjnych,- współpraca z podwykonawcami i dostawcami,- poszukiwanie kooperantów,- wysyłanie zapytań do kooperantów oraz przygotowywanie zamówień,- monitorowanie terminów dostaw,- kontrola realizowanych zleceń pod kątem zgodności z zamówieniem;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: znajomość Ms Office

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra - staż dla osób poniżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim