Menedżer produktu - workspace, fx desktop

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1273
OBOWIĄZKI:
Wymagane umiejętności: wiedza z zakresu finansów, marketingu, zarządzania cenami, analizy ryzyka; doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy min 4 lata na stanowisku starszego tradera (handlowca) w obszarze operacji handlowych produktami finansowymi (m.in. operacje walutowe, pieniężne, odsetkowe, rynek instrumentów o stałym dochodzie); Zakres obowiązków: m.in. kierowanie strategią i realizacją portfolio produktów FX Desktop. Współpraca z różnorodnymi i wielozadaniowymi zespołami, w tym zespołami zajmującymi się rozwojem, projektowaniem, marketingiem i sprzedażą, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania spełniające zmieniające się potrzeby klientów firmy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie: wyższe z zakresu ekonomii lub finansów;Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy min 4 lata na stanowisku starszego tradera (handlowca) w obszarze operacji handlowych produktami finansowymi (m.in. operacje walutowe, pieniężne, odsetkowe, rynek instrumentów o stałym dochodzie);

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 416,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni