Product manager - opiekun produktu

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/1395
OBOWIĄZKI:
- Wystawianie aukcji na platformie Allegro oraz dbanie o poprawność i atrakcyjność - Dodawanie nowych produktów na stronę internetową Firit.pl, w tym zapewnienie ich właściwej prezentacji i opisu- Negocjowanie z producentami warunków zakupów, w tym cen, terminów dostaw i innych kluczowych aspektów współpracy- Ustawianie promocji i zarządzanie nimi w celu zwiększenia sprzedaży i zainteresowania klientów- Przygotowanie współnie z działem marketingu kampanii produktowych, mających na celu promowanie wybranych artykułów i zwiększenie ich rozpoznawalności na rynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: technik handlowiec/technik informatyk

Wymagania inne:

Komunikatywność, obsługa komputera i podstawowych programów komputerowych

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie