Surdopedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Surdopedagog
Miejsce pracy: Jasień (pow. bytowski, gm. Czarna Dąbrówka), Jasień
Numer: StPr/24/0628
OBOWIĄZKI:
Praca z uczniem niesłyszącym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasień


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pedagog specjalny

Planowanie zajęć grupowych oraz indywidualnych. Terapia dzieci ze spectrum. Opieka nad dziećmi, wspieranie ich w rozwoju. Prowadzenie zajęć dydaktycznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Uprawnienia:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Sztum
  • 2024-09-14

Pedagog specjalny

praca z uczniami z niepełnosprawnościami, prowadzenie zajęć na świetlicach, zabezpieczanie przerw, praca z uczniami z orzeczeniem w strefie wyciszenia, diagnozowanie potrzeb dzieci, organizowanie współpracy, współorganizacja kształcenia...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-09-14

Inspektor wojewódzki

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywanie zadań: praca administracyjno-biurowa, zagrożenie korupcją, przeprowadzanie kontroli, Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko...

  • Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

  • Gdańsk
  • 2024-09-12