Pedagog specjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce pracy: Sztum
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
Planowanie zajęć grupowych oraz indywidualnych. Terapia dzieci ze spectrum. Opieka nad dziećmi, wspieranie ich w rozwoju. Prowadzenie zajęć dydaktycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sztum

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu