Specjalista ds. administracyjnych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/7333
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Wykonywanie prac administracyjnych związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura (m.in. zaopatrzenie w art. biurowe i spożywcze), przygotowywanie dokumentacji firmowej (kontakt z kancelariami notarialnymi i prawnymi), przygotowywanie, zgodnie z wytycznymi, dokumentów księgowo-kadrowych do biura rachunkowego i ścisła z nim współpraca, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie kalendarza spotkań, współpraca z innymi działami firmy, zarządzanie systemem obiegu faktur i pozostałych dokumentów w firmie, realizowanie prac wynikających z bieżących potrzeb biura oraz czynności zleconych przez Zarząd oraz kadrę kierowniczą, obsługa spotkań służbowych, dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku biurowym będzie dodatkowym atutem, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy