Specjalista ds. Obsługi Administracyjnej w Zakładzie Ratownictwa Medycznego

Specjalista ds. Obsługi Administracyjnej w Zakładzie Ratownictwa Medycznego
Miejsce pracy: Gdańsk
R/56R24/WCH
DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • obsługa sekretariatu Zakładu Ratownictwa Medycznego (poczta wychodząca i przychodząca, telefony, e-maile),
  • kompleksowa obsługa studentów, w tym m.in.: przygotowanie karty studenta, teczek dla poszczególnych grup studenckich, prowadzenie spraw dotyczących realizacji toku nauczania, prowadzenie spraw związanych z przebiegiem praktyk studenckich oraz koordynowanie spraw związanych ze studentami,
  • wsparcie administracyjne i prowadzenie dokumentacji biurowej kierownika jednostki,
  • prowadzenie dokumentacji i koordynowanie działań związanych z funkcjonowaniem Zakładu Ratownictwa Medycznego (np. plany zajęć, rezerwacja sal dydaktycznych),
  • obsługa systemów uczelnianych oraz strony internetowej,
  • obsługa zamówień, zgłaszanie awarii, inwentaryzacja,
  • obsługa studentów w języku polskim i angielskim,
  • współpraca z opiekunami lat, nauczycielami akademickimi oraz jednostkami administracyjnymi GUMed.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia min. średniego, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, min. B2,
  • znajomości zasad redagowania pism i łatwości w prowadzeniu korespondencji,
  • dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz samodzielności w działaniu i systematyczności,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, logicznego, analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • komunikatywności i lojalności.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce, posiadającej status uczelni badawczej,
  • przyjazne i otwarte środowisko pracy,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik administracji

Opis i zakres obowiązków stażysty:- obsługa sekretariatu;-obsługa interesantów poprzez kierowanie do odpowiednich praowników jednostki;- obsługa centrali telefonicznej;-obsługa urzadzeń biurowych w tym: faxu, skanera, drukarki...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Człuchów
  • 2024-09-13

Specjalista ds. Obsługi Studentów

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: obsługa administracyjna i biurowa Prorektora ds. Studenckich, Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych i Komisji Senackich, obsługa spraw związanych z aktualizacją regulaminu...

  • GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

  • Gdańsk
  • 2024-09-12

Specjalista ds. administracji

Opis stanowiska: Specjalista ds. Administracji pełni kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania firmy poprzez kompleksowe zarządzanie: flotą samochodów służbowych, umowami najmu, aktywami oraz wyposażeniem i stanem majątku....

  • Elektronika Spółka Akcyjna

  • Gdynia
  • 2024-09-10