Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0738
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu bezrobotnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Podobne ogłoszenia:

Specjalista

Warunki pracy Praca administracyjno – biurowa. Budynek 2 - kondygnacyjny bez windy, nieprzystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, praca siedząca z wykorzystaniem monitora ekranowego powyżej 4 godzin dziennie. Zakres zadań...

  • Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

  • Gdańsk
  • 2024-08-28

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Najmu

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Zawieranie i rozwiązywanie umów najmu i dzierżawy, Zarządzanie istniejącymi umowami najmu i dzierżawy (renegocjację, aneksowanie, rozwiązywanie umów), Inicjowanie i prowadzenie...

  • Polskie Koleje Państwowe S.A.

  • Gdańsk
  • 2024-08-23

Specjalista

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań charakter stanowiska i sposób wykonywania na nim zadań (zgodnie z opisem stanowiska pracy) - krajowe wyjazdy służbowe czynniki fizyczne, biologiczne,...

  • Urząd Morski w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-08-22