Opiekunka dziecięca/ pomoc opiekunki dziecięcej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/24/1443
OBOWIĄZKI:
Oferta skierowana dla osób powyżej 30 r. życia- Dbanie o czystość i porządek w placówce - Wykonanie oraz pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych, samoobsługowych- Przygotowanie i sprzątanie po posiłkach- Pomoc w opiece nad dziećmi podczas zajęć, zabaw swobodnych oraz na spacerach, wycieczkach, placu zabaw itp.- Pomoc w organizacji uroczystości żłobkowych, przygotowaniu pomocy dydaktycznych, asystowanie naczycielowi/opiekunce w organizacji i prowadzeniu zajęć dydaktyczno- wychowawczych - Pomoc w codziennych czynnościach zleconych przez opiekuna/nauczyciela lub dyrektora wynikających z prawidłowego funkcjonowania żłobka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

dla opiekunki - ukończony kurs opiekunki dziecięcej w żłobku/klubie dziecięcym.

Miejsce pracy:

Reda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie