Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Dekarz
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/24/0647
OBOWIĄZKI:
Opis i zakres obowiązków stażysty:- organizowanie miesjca pracy i dróg transportu materiałów dekarskich;- przygotowywanie blachy do robót dekarskich i obróbek dekarskich;- wykonywanie podstawowych czynności blacharskich (cięcie, wiercenie, zagninanie. zawijanie brzegów, lutowanie połączeń, nitowanie);- obijanie blachą elementów drewnianych;- wykonywanie pokryć dachowych blacha cynkową, stalową, miedziana;- montowanie rynien i rur spustowych;- wykonywanie obróbek blacharskich kominów, gzymsów, włązów dachowych, murów ogniowych, okapów;- krycie dachów papą na podkładziu z desek i z betonu;- krycie dachów różnego rodzaju dachówek;-przestrzeganie zasad BHP i ppoż
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie