Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Dekarz
Miejsce pracy: Luzino
Numer: StPr/23.0815
OBOWIĄZKI:
Prace dekarskie i budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Luzino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik dekarza - blacharza

- wykonywanie pokryć dachowych- obróbek dekarskich i blacharskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Leśniewo
  • 2024-09-17

Dekarz

- Prace dekarskie na budowie,- Miejsce pracy: teren Tczewa i okolic,- Pracodawca zapewnie dojazd i powrót z Gniewa,- Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą,- Kontakt z Pracodawcą telefoniczny 602-779-727 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

  • Tczew
  • 2024-09-12

Dekarz

Opis i zakres obowiązków stażysty:- organizowanie miesjca pracy i dróg transportu materiałów dekarskich;- przygotowywanie blachy do robót dekarskich i obróbek dekarskich;- wykonywanie podstawowych czynności blacharskich (cięcie, wiercenie,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Człuchów
  • 2024-09-09