Asystent przetwarzania danych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/6538
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP- Rejestracja kont klientów kont e-com B2B/B2C.- Bieżąca obsługa zamówień e-com.- Bieżąca obsługa systemu sprzedażowego (zmiany na kontach klienta, aktualizowanie danych, wsparcie w obsłudze zamówień).- Składanie zamówień u dostawców zewnętrznych.- Wsparcie klienta skrzynka e-mail i infolinia.- Prace administracyjne.- Tworzenie i aktualizowanie baz danych.Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

obsługa komputera, zdolności analityczne, dociekliwość i dokładność, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy