Asystent do spraw księgowości

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/7836
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie do systemu-finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, archiwizowanie dowodów księgowych, obsługa urządzeń biurowych (komputer, drukarka, ksero, skaner, itp.), organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i PPOŻ. Staż od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy z dokumentami, obsługa komputera, obsługa klienta.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy