Pracownik produkcji pelletu

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0893
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie bieżącej produkcji pelletu z trocin, zrębek drewnianych,- stała obsługa maszyn,- przygotowanie materiału do produkcji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra staż dla osób zamieszkująch na wsi

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim