Malarz - Piaskarz

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

Miejsce pracy: Trójmiasto

 Stocznie w Trójmieście

Obowiązki:
  • Przygotowanie powierzchni do konserwacji i malowania
  • Malowanie (wyrabianie)
  • Piaskowanie (Piaskarze)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty
  • Zdobywanie doświadczenia
  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

Praca polega na oczyszczaniu skóry łososia, krojeniu i pakowaniu ryb, skrobanie łyżką mięsa z kręgosłupów łososia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: praca stojąca Uprawnienia: książeczka do...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kawle Dolne
  • 2024-09-17

Pracownik produkcji - pomocnik lakiernika proszkowego

Praca na hali produkcyjnej, przygotowanie powierzchni i detali do malowania, nakładanie powłok lakierniczych na detale pod nadzorem lakiernika, obsługa podstawowych narzędzi elektromechanicznych. Miejsce pracy: Kieleńska Huta. Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Kielno

Piaskarz / Metalizator

Miejsce Pracy: Projekty zagraniczne Obowiązki: Przygotowanie powierzchni do konserwacji i malowania, Piaskowanie, Metalizowanie.

  • Muehlhan Polska Sp. z o.o.

  • Trójmiasto
  • 2024-09-16