Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/24/0241
OBOWIĄZKI:
czynności związane z układaniem elementów na paletach, pakowanie wyrobów gotowych, prace produkcyjne i magazynowe, proste prace przy obsłudze maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie