Pracownik produkcji - pomocnik lakiernika proszkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Kielno
Numer: StPr/23/0817
OBOWIĄZKI:
Praca na hali produkcyjnej, przygotowanie powierzchni i detali do malowania, nakładanie powłok lakierniczych na detale pod nadzorem lakiernika, obsługa podstawowych narzędzi elektromechanicznych. Miejsce pracy: Kieleńska Huta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

- obsługa podstawowych narzędzi elektromechanicznych, mile widziane prawo jazdy kat. B, zaangażowanie w pracę, możliwość przyuczenia i szkoleń

Miejsce pracy:

Kielno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie