Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
prace na produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

36.2024.RM

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, dopasowanie składników według instrukcji, kontrola...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Sierakowice
  • 2024-04-30

- opróżnianie skrzynek z rybami,- odcinanie głów ryb,- cięcie płetw.Wymiar czasu pracy - 43 godziny/ tydzień.- oczyszczanie z wyprysków,- filetowanie,- przepływ towarów w całym przedsiębiorstwie,- dbanie o czystość w miejscu pracy...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

  • Kościerzyna

Pracownik produkcji - pomocnik lakiernika proszkowego

Praca na hali produkcyjnej, przygotowanie powierzchni i detali do malowania, nakładanie powłok lakierniczych na detale pod nadzorem lakiernika, obsługa podstawowych narzędzi elektromechanicznych. Miejsce pracy: Kieleńska Huta. Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Kielno
  • 2024-04-28