Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Rębiechowo
Numer: StPr/24/0482
OBOWIĄZKI:
Dowóz pracowników z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rębiechowo


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca-magazynier

Rozwożenie towaru od punktu A do B, pomoc na magazynie, dbanie o stanowisko pracy, załadunek auta Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Kwalifikacje...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • wczoraj

Kierowca kat. B

Prawo jazdy kat. B Doświadczenie w pracy kierowcy Gotowość do pracy fizycznej – pomoc w rozładunku Dyspozycyjność Przestrzeganie przepisów Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Morad Sp. z o.o.

  • Kartuzy, Tuchom i okolice
  • wczoraj

Kierowca / konwojent

rozwożenia towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-04-26