Kierowca-magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
Rozwożenie towaru od punktu A do B, pomoc na magazynie, dbanie o stanowisko pracy, załadunek auta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Kwalifikacje niezbędne:- kurs na przewóz rzeczy,- karta kierowcy. Pożądane:- mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni