Kierowca kat. B

Ogłoszenie numer: 8988454, z dnia 2024-05-06

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa

poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Kartuzy, Tuchom i okolice

 

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy kierowcy
  • Gotowość do pracy fizycznej – pomoc w rozładunku
  • Dyspozycyjność
  • Przestrzeganie przepisów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Codzienne zjazdy i wolne weekendy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca kat. b

Rozwożenie towarów po punktach odbioru. Praca od poniedziałku do soboty, od godziny 02:00 do 10:00 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Kierowca

Opis stanowiska: wykonywanie czynności kierowcy w Dziale Portowym Nasze wymagania: uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B+C posiadanie aktualnej karty kierowcy stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu mile widziane uprawnienia HDS oraz...

  • CTL Północ

  • Gdynia
  • 2024-05-18

Kierowca - konserwator

wywóz nieczystości płynnych beczką asenizacyjną, kierowanie pojazdem służbowym, obsługa letnio - zimowa (zamiatanie, koszenie trawy, odśnieżanie) w obiektach zarządzanych przez MZBK Sp. z o.o., prace komunalne. Wymagania konieczne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-05-14