Operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce pracy: Piaskowiec
Numer: StPr/24/0895
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn sterowanych numeryczniepodawanie detali do obróbki, wykonywanie pomiarów kontrolnych wyprodukowanych detaliwprowadzanie programy do obrabiarki numerycznejprzestrzeganie przepisów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Język angielski poziom średniozaawansowany
Uprawnienia: operator maszyn sterowanych numerycznie

Wymagania inne:

- umiejętność wprowadzania korekt w kodzie nadanym obrabiarce oraz korekt w bazach przy puszczaniu pierwszej sztuki na produkcji;- znajomość systemów sterowania Fanuc, sinumeric, heidenhein;- mile widziane uprawnienia obsługi suwnic, wciągarek ogólnego przeznaczenia;- mile widziane uprawnienia obsługi żurawi stacjonarnych;- mile widziane uprawnienia obsługi wóżków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą- mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Piaskowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 376 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim