Operator / Operatorka (Magazyn Przyprodukcyjny)

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zadania:
  • Obsługa urządzeń magazynowych
  • Kontrola przebiegu procesów pod względem jakościowym i ilościowym przy zachowaniu zasad BHP, P.POŻ., GMP
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołowych
  • Współudział w realizacji celów zespołu
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie/zawodowe
  • Zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie oraz pomysłowość
  • Dyspozycyjność (praca w systemie podstawowym 4-zmianowym )
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn w branży logistycznej
  • Znajomość obsługi terminali radiowych, czytnika kodów kreskowych oraz systemu zarządzania magazynem będzie dodatkowym atutem kandydata
  • Uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych i widłowych UDT (mile widziane)
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma