Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Magazynier
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1475
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru w magazynie, przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Kwalifikacje pożądane:- uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni