Asystentka / Asystent Prezesa Zarządu

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie Prezesa Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych.
  • Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji, podróży służbowych oraz innych wydarzeń z udziałem Prezesa Zarządu.
  • Obsługa Korespondencji: Monitorowanie i odpowiadanie na korespondencję e-mailową oraz tradycyjną, zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów.
  • Przygotowywanie Prezentacji i Raportów: Opracowywanie prezentacji, raportów, notatek oraz innych dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu.
  • Koordynacja Zadań: Współpraca z innymi działami firmy w celu koordynacji działań związanych z realizacją projektów i inicjatyw strategicznych.
  • Obsługa Gości: Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości odwiedzających biuro oraz organizacja spotkań biznesowych.
  • Prowadzenie Bieżącej Analizy i Monitoring: Monitorowanie bieżących wydarzeń i trendów w branży motoryzacyjnej oraz przygotowywanie raportów i analiz dla Prezesa Zarządu.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
  • Silne umiejętności komunikacyjne oraz wysoki poziom dyskrecji i zaufania.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.
  • Dyspozycyjność.
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE ADAMOWSCY.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne.
  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.