Opiekunka małego dziecka

Gdański Urząd Pracy
Opiekunka małego dziecka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/8788
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUPPomoc w organizacji i realizacji planu dnia żłobka, pomoc w utrzymaniu porządku w miejscu pracy, pomoc w czynnościach higienicznych dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Opiekunka małego dziecka

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUPPomoc w organizacji i realizacji planu dnia żłobka, pomoc w utrzymaniu porządku w miejscu pracy, pomoc w czynnościach higienicznych dzieci. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-10-19

Opiekunka dziecięca

- czynności pielęgnacyjno-higieniczne- pomoc w zajęciach,- wydawanie posiłków, karminie,- zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom; Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: wczesnoszkolna...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-10-11