Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/1089
OBOWIĄZKI:
- czynności pielęgnacyjno-higieniczne- pomoc w zajęciach,- wydawanie posiłków, karminie,- zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: wczesnoszkolna


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starogard Gdański


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Opiekunka małego dziecka

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUPPomoc w organizacji i realizacji planu dnia żłobka, pomoc w utrzymaniu porządku w miejscu pracy, pomoc w czynnościach higienicznych dzieci. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-10-19

Opiekunka małego dziecka

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUPPomoc w organizacji i realizacji planu dnia żłobka, pomoc w utrzymaniu porządku w miejscu pracy, pomoc w czynnościach higienicznych dzieci. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-09-30