Sprzedawca/kasjer

Gdański Urząd Pracy
Sprzedawca/kasjer
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/8653
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, sprzedaż produktów, przyjmowanie dostaw. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-14,14-21.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

komunikatywność, zaangażowanie, gotowość do podjęcia pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca

kontakty z kontrahentami m.in. z chin, sporządzanie raportów sprzedaży, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, obsługa klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: chiński, w mowie - B2 - wyższy...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Czarne
  • wczoraj

Sprzedawca/ekspedientka

- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru- obsługa klienta- dbałość o czystość w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Warzno
  • wczoraj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Rumia
  • wczoraj