Specjalista ds. Handlowych z językiem angielskim

Firma widziszwszystko Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie usługi satelitarnego monitorowania pojazdów - system widziszwszystko.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.widziszwszystko.pl

Dołącz do nas jako:

Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad aktualnymi klientami
  • Podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Rozwój bazy klientów
Co oczekujemy:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera (Windows)
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w realizacji zadań
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • Stabilne zatrudnienie w zespole pełnym pozytywnej energii
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop