Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sierakowice
Numer: StPr/24/1187
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie zadekretowanych dokumentów do systemu finansowo - księgowego; sprawdzenie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; archiwizowanie dokumentów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Obsługa komputera, drukarki, skanera, obsługa programu księgowego.

Miejsce pracy:

Sierakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach