Specjalista ds. sukcesu klienta, product upgrade

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1426
OBOWIĄZKI:
- Konwersja i migracja plików klientów ze starszych platform na nowe w ustalonych ramach czasowych.- Współpraca z menedżerami ds. sukcesu klienta przy dostosowywaniu tych plików do rodzaju pracy klienta.- Współpraca z działem pomocy technicznej, działem zarządzania produktem, treścią i innymi zespołami, aby rozwiązać problemy wykryte podczas procesu migracji.- Zdobywanie wiedzy na temat produktów i praca nad ulepszeniami we współpracy z innymi zespołami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
Uprawnienia: analizy finansowe
Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze klienta

Wymagania inne:

- Znajomość rynków finansowych-Umiejętność rozwiązywania problemów, nieszablonowe myślenie-dot. doświadczenia zawodowego - min. 2 lata doświadczenia, w tym min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 583,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni