Specjalista ds. Przygotowywania Ofert

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 197​

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. przygotowywania ofert do pracy w firmie Medicover Integrated Clinical Services, która organizuje badania kliniczne na zlecenie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z zespołem sprzedaży, podwykonawcami oraz innymi działami wewnętrznymi, wspierając procesy przygotowywania ofert i kontraktów oraz zarządzania budżetami projektów.

Zadania:
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i podwykonawcami, w celu zapewnienia terminowych i rzetelnych odpowiedzi na zapytania klientów.
  • Przygotowywanie wstępnych kalkulacji kosztów dla nowych badań klinicznych na podstawie zapytań ofertowych (RFP) od firm farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz Contract Research Organization (CRO).
  • Opracowywanie zakresu prac, załączników do ofert, na podstawie zatwierdzonych przez klienta budżetów.
  • Zarządzanie i wprowadzanie zmian w budżecie/kontrakcie bieżących projektów.
  • Zapewnienie terminowej dostawy ofert i kontraktów.
  • Regularny udział w wewnętrznych spotkaniach zespołów projektowych oraz spotkaniach z klientami, w miarę potrzeb.
  • Współpraca z zespołami wewnątrz firmy (m.in. zarządzanie projektami, logistyka, prawny, finanse itp.).
  • Pomoc w tworzeniu, aktualizowaniu i utrzymywaniu szablonów dokumentów sprzedażowych (umów, zleceń, ofert).
  • Profesjonalna i terminowa komunikacja z klientami w zakresie zapytań ofertowych i dalszej współpracy.
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
  • Bezpośrednie raportowanie do Managera ds. Ofert i Kontraktów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania wieloma projektami jednocześnie, organizowania pracy i działania pod presją czasu.
  • Elastyczność w myśleniu i działaniu.
  • Odwaga do zadawania pytań i przyznania się do błędu.
  • Zdolność podejmowania trafnych decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Zaciekawienie, chęć poznawania nowych procesów.
  • Umiejętność realizacji zadań w ustalonych terminach.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w przygotowaniu ofert, bardzo mile widziane.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę na pełen etat, w godzinach od 8:00 do 16:00.
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego.
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej po zakończeniu okresu szkolenia i wdrożenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Opiekę zdrowotną w placówkach Medicover oraz kartę sportową.
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów i ekspertów w branży Badań Klinicznych.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Udział w jednym z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sektorów na świecie.