Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bolesławice (pow. słupski, gm. Kobylnica), Bolesławice
Numer: StPr/24/2010
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem, praca Słupsk i okolice, godz. pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe;obsługa komputera,znajomość branży budowlanej

Miejsce pracy:

Bolesławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku