Sprzedawca- florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Sprzedawca- florysta
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/2000
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 9-21- do uzgodnienia; okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności florystyczne, zdolności manualne, wiedza kwiatowa, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Słupsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Czarne
  • dzisiaj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Władysławowo
  • dzisiaj

Ekspedientka / Sprzedawca

Oferujemy: Umowę o pracę lub zlecenie (sam decydujesz) Atrakcyjne wynagrodzenie (4450-5000 zł brutto) oraz premie uznaniowe Pakiety medyczne Zniżkę pracowniczą w wysokości 25% Miłą atmosferę w pracy Wymagamy: Książeczki do celów...

  • SERVICE JOBS sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • dzisiaj